Kelt

Jak by mohl být dotyčný potrestán za tuto akci?

Někdo nějaký způsobem kontaktuje zahraniční policii, hasiče, a oznámí, že je někde bomba. Zavolá nebo pošle mail. Nic se nenajde, ale tato sranda může zaměstnat spoustu lidí a být velmi nákladná. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak že to všecno zaplatí a u nás půjde sedět za šíření poplašné zprávy.

Další odpovědi
Kepler

Pokud kontaktuje zahraniční orgány (nevím, proč by to dělal?) tak ty to předají těm místním, protože na našem území nemají žádnou pravomoc. Pokud by šiřitel poplašné zprávy byl odhalen, hrozí mu až 5 let natvrdo. http://www.trestni-rizeni.com/do­kumenty/trestne-ciny-paragrafy/sireni-poplasne-zpravy

Ametyst

Potrestání viníka by mělo být peněžité. Politikům a státním zaměstnancům, stejně jako viníkovi, je úplně jedno, kolik co stojí. Ti si přece myslí, že peníze rostou na stromech, a ostatně daňový poplatník vydrží všechno a každý cirkus zaplatí.

plebs

Na př. v Rakousku zavoláte na tís. linku a okamžitě se objeví přesné místo odkud voláte.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.