VampGirl

Jak by měly vypadat šaty na maturitní ples? Poradíte mi prosím?

Zanedlouho mě čeká maturitní ples, na který samozřejmě budu muset jít v šatech. Šaty na sebe navléknu jednou za uherský rok, takže nevím, jaký typ šatů se na takovou příležitost, jako je maturitní ples, hodí. Jestli mají být dlouhé, krátké, splývavé… Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

ples je velká společenská událost, takže dlouhé, slavnostní… a hlavně jestli tam jdete jako maturantka, tak jste v hlavní roli a platí to dvojnásob

šaty si pořiďte takové, v kterých se budete cítit pohodlně, aby vám seděly, nešlapala jste si po sukni, aby vám nelezlo spodní prádlo :) a hlavně, aby vám to v nich slušelo! :)
… pro inspiraci – nedávno jsem narazila na jedny moc hezké:
http://www.fler­.cz/zbozi/spo­lecenske-saty-1626004
jsou dívčí a přitom slavnostní a není to taková ta levně působící „šlehačka“, co často kritizuje Ada na blogu www.modnipeklo.cz – to taky doporučuju ;)

Další odpovědi
venkovan

Pokud maturantka – asi by to chtělo se domluvit s kamarádkami abyste trochu spolu ladily.
A hezká, či sympatická dívka dokáže chodit i rybářské síti a udělá i slávu.

Terryle

Já měla dlouhý, jednoduchý splývavý třpytivý modročerný, ozvláštněný jenom výstřihem. Většina spolužaček měla myslím taky dlouhý. Ale našlo se jich i pár v šatech po kolena a žádný problém s tím nebyl. Sladěný jsme nebyly /sladit 21 holek prostě nejde/ a ten barevnej rej myslím naopak vypadal docela fajnově… :o}
Pokud šaty nenosíš, tak to asi bude na půjčovnu, co? Někam vyraz /třeba se zeptej spolužaček, jestli nějakou dobrou neznají/ a několikery šaty si zkus. A ty, ve kterých se sama sobě budeš líbit a uděláš u nich „vau, to jsem fakt já?“ a budeš se v nich cítit dobře, ty ber.
Jestli to zrovna teď frčí nebo ne, nebo to někdo kritizuje… to bych tak moc neřešila. Hlavní je, aby ses cítila dobře Ty – je to Tvůj ples. Aťsi znalci módních trendů prskají pohoršením nad rozteklou šlehačkou – pokud Ti v ní bude fajn, ber ji a na nikoho nehleď :o}
Akorát je potřeba vědět, jakou máš postavu a co máš zvýraznit / schovat. Ale to víš určitě sama, jestli máš např. pěkný štíhlý ruce a tudíž si můžeš dovolit šaty bez ramínek nebo s úzkejma… a tak.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.