zjentek

Jak by měla vypadat správná „naštvávací“ otázka?

Je tady nějaký dobrý manipulátor, který by dokázal uvést pár příkladů? Stačí třeba i jeden.. dík (;

Tak to je vrchol… to je přímo top. Chvíli tady nejsem a už mám z otázky otázku našťávací. Ale budiž, nechť je, jak je. Tento majsterštyk já opravovat nemíním, i když škoda původní, nasírací otázky. (;

Nejlepší odpověď
aliendrone

Zjentku, zjentku… Tak co Emmička, jak se má? https://www.e­tonline.com/em­ma-stone-and-dave-mccary-are-married-142682 ;) :D :D

Hele, to záleží na vkusu každého soudruha. Kupříkladu mě dokáže spolehlivě naštvat otázka: „Můžeš mi půjčit?“ Už jen ta představa, že se loučím s mými milovanými penízky (byť jen dočasně) je ZDRCUJÍCÍ a to vůbec nemluvím o tom, že všichni tak nějak automaticky k otázce přepokládají BEZÚROČNOST!
To je hnus velbnosti, co myslíš? ;) :D :D

Ale existují dotazy, které naštvou a nemusí tě při tom zasáhnout na nejcitlivějším místě (peněžence). Jsou prostě jen ZOUFALE BLBÉ. Příklad:

"Jejda, spadls do 10m hluboké díry! NESTALO SE TI NĚCO?

Tím chci říci, že záleží na osobě, situaci, okolnostech a dalších faktorech, univerzální šablona platná „na všechno a všechny“ asi neexistuje. ;) :D :D

Další odpovědi
annas

Jak vám dupou králíci?
To myslíte opravdu vážně?
Přijali byste do rodiny muslima?

Když chcete znát tento typ otázek, tak spíš naštvete jiné než sebe.

Často nezáleží na formulaci otázky, nezáleží na tom, na co se kdo ptá, ale jak se ptát. Ale to spíš platí v ústní komunikaci.

led

Ako sa dnes máte? A čo vaše zdravie?

hapiky

A doma všichni zdraví?

dudu

Je pravda, že ti tvoje stará zahybá?

marci1

„Naštávací“? To neznám. Ale při otázkách: Jsem chytrý? Máte mě rádi? Mám na to …? si vždycky pomyslím: A je to tady! 🙂

Kepler

  1. Proč pořád otravuješ blbýma otázkama?
  2. Kdy naposledy jsi nestihnul doběhnout na WC?
  3. Na kolik % si myslíš, že ti funguje mozek?

nyjono

Nasírací otázky mě nezajímají.
K nas… toho je tolik, že je zbytečné přidávat další nas… náměty.

Hufnágl

Kdy se tady přestane mazat?
Kdy se přestane montovat do otázek, anket…?
Kdy tu bude normální odpovědna?

… a spousta jiných.

paul1

No teda je tu bohatá diskuse. Já jsem si vzpomněl, jak požádal manžel manželku o to, aby neměla na něho jen negativní připomínky, ale řekla mu jednou něco, co ho možná naštve, ale zároveň i potěší najednou. Tak mu řekla: „máš ho většího jako soused“.

annas

Hufnágl,

určitě jste si přečetl pravidla, když jste se znova přihlašoval., tudíž souhlasíte i s úpravou otázek a s tím, že admin rozhodne, zda něčí otázka neporušuje kodex, proto ji smaže. Nikdo jiný otázky nemaže.

1. "Pokládejte jasné otázky

Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopil, na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky.

2. Buďte zdvořilí" atd.

annas

Oprava příspěvku… zda něčí otázku porušuje kodex, proto ji smaže.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Hufnágl, to slovo „lžeš!“ platí v případě:
1 – podle vás annas lže v tom, že jste si přečetl pravidlá? Nebo v tom, že potvrzením pročtení pravidel při registraci souhlasíte i s úpravou otázek a s tím, že admin rozhodne, zda něčí otázka neporušuje kodex, proto ji smaže? Anebo lže v tom, že nikdo jiný, než admin otázky nemaže? Nebo je lež v tom, že správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky?

2 – pro jiného uživatele?
napřiklad tvrzení zjentka „aliene, ty prostě umíš odpovědět navšechno…“ nebo moje poznámka „annas, pôvodná otázka bola výstižnejšia.“

Jednoduše taky pro vás platí „Buďte zdvořilí“

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Hufnágel, ďakujem, že ste ma neobvinili z klamstva, ako je vašim zvykom. Všimla som si, že synonymá neovládate, preto si vás dovolím upozorniť, že „kecáš“ a „táraš“ sú slová s rovnakým významom. Ale chápem, že nemusíte mať rozhľad bežného človeka vzhľadom na vašu jedinečnosť…

zjentek

aliene, ty prostě umíš odpovědět navšechno… je to marný, tebe naštvat jistě nelze, to už jsem pochopil, bo vím, jak se ptám, respektive jak to ve finále na tapetě asi vypadá. (;

Jináč kokot ten Dave McCary, co? Kokot…

D; D;

zjentek

Myslím jeden příklad, víme? Z podotázky to nevyznělo až tak jednoznačně.

led

annas, pôvodná otázka bola výstižnejšia.

annas

led

Vím, ale admin vulgární výrazy, třeba i náznaky. maže, pokud na ně narazí. Výrazy v otázkách nechávám, odpovědi upravím se souhlasem,

Výrazy běžně v otázkách neopravuji, v odpovědích teprve ne. Ale všechno neotvírám.

Ale řekla jsem si, že třeba zjentka naštvu. .-))

zjentek

Ale nemusela jste hned razantně upravovat, bylo snazší zjentka prostě nasrat. (-.

nyjono

led > dobře, dobrý

nyjono

led – oprava. Dobrý je za 3, takže výborně, výborný