Avatar uživatele
zjentek

Jak by měla vypadat správná „naštvávací“ otázka?

Je tady nějaký dobrý manipulátor, který by dokázal uvést pár příkladů? Stačí třeba i jeden.. dík (;


Tak to je vrchol… to je přímo top. Chvíli tady nejsem a už mám z otázky otázku našťávací. Ale budiž, nechť je, jak je. Tento majsterštyk já opravovat nemíním, i když škoda původní, nasírací otázky. (;

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, hapiky před 1278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zjentku, zjentku… Tak co Emmička, jak se má? https://www.e­tonline.com/em­ma-stone-and-dave-mccary-are-married-142682 ;) :D :D

Hele, to záleží na vkusu každého soudruha. Kupříkladu mě dokáže spolehlivě naštvat otázka: „Můžeš mi půjčit?“ Už jen ta představa, že se loučím s mými milovanými penízky (byť jen dočasně) je ZDRCUJÍCÍ a to vůbec nemluvím o tom, že všichni tak nějak automaticky k otázce přepokládají BEZÚROČNOST!
To je hnus velbnosti, co myslíš? ;) :D :D

Ale existují dotazy, které naštvou a nemusí tě při tom zasáhnout na nejcitlivějším místě (peněžence). Jsou prostě jen ZOUFALE BLBÉ. Příklad:

"Jejda, spadls do 10m hluboké díry! NESTALO SE TI NĚCO?

Tím chci říci, že záleží na osobě, situaci, okolnostech a dalších faktorech, univerzální šablona platná „na všechno a všechny“ asi neexistuje. ;) :D :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jak vám dupou králíci?
To myslíte opravdu vážně?
Přijali byste do rodiny muslima?

Když chcete znát tento typ otázek, tak spíš naštvete jiné než sebe.

Často nezáleží na formulaci otázky, nezáleží na tom, na co se kdo ptá, ale jak se ptát. Ale to spíš platí v ústní komunikaci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ako sa dnes máte? A čo vaše zdravie?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

A doma všichni zdraví?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Je pravda, že ti tvoje stará zahybá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

„Naštávací“? To neznám. Ale při otázkách: Jsem chytrý? Máte mě rádi? Mám na to …? si vždycky pomyslím: A je to tady! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

  1. Proč pořád otravuješ blbýma otázkama?
  2. Kdy naposledy jsi nestihnul doběhnout na WC?
  3. Na kolik % si myslíš, že ti funguje mozek?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nasírací otázky mě nezajímají.
K nas… toho je tolik, že je zbytečné přidávat další nas… náměty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Kdy se tady přestane mazat?
Kdy se přestane montovat do otázek, anket…?
Kdy tu bude normální odpovědna?

… a spousta jiných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No teda je tu bohatá diskuse. Já jsem si vzpomněl, jak požádal manžel manželku o to, aby neměla na něho jen negativní připomínky, ale řekla mu jednou něco, co ho možná naštve, ale zároveň i potěší najednou. Tak mu řekla: „máš ho většího jako soused“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Hufnágl,

určitě jste si přečetl pravidla, když jste se znova přihlašoval., tudíž souhlasíte i s úpravou otázek a s tím, že admin rozhodne, zda něčí otázka neporušuje kodex, proto ji smaže. Nikdo jiný otázky nemaže.

1. "Pokládejte jasné otázky

Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopil, na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky.

2. Buďte zdvořilí" atd.

před 1277 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Oprava příspěvku… zda něčí otázku porušuje kodex, proto ji smaže.

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Hufnágl, to slovo „lžeš!“ platí v případě:
1 – podle vás annas lže v tom, že jste si přečetl pravidlá? Nebo v tom, že potvrzením pročtení pravidel při registraci souhlasíte i s úpravou otázek a s tím, že admin rozhodne, zda něčí otázka neporušuje kodex, proto ji smaže? Anebo lže v tom, že nikdo jiný, než admin otázky nemaže? Nebo je lež v tom, že správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky?

2 – pro jiného uživatele?
napřiklad tvrzení zjentka „aliene, ty prostě umíš odpovědět navšechno…“ nebo moje poznámka „annas, pôvodná otázka bola výstižnejšia.“

Jednoduše taky pro vás platí „Buďte zdvořilí“

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Hufnágel, ďakujem, že ste ma neobvinili z klamstva, ako je vašim zvykom. Všimla som si, že synonymá neovládate, preto si vás dovolím upozorniť, že „kecáš“ a „táraš“ sú slová s rovnakým významom. Ale chápem, že nemusíte mať rozhľad bežného človeka vzhľadom na vašu jedinečnosť…

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

aliene, ty prostě umíš odpovědět navšechno… je to marný, tebe naštvat jistě nelze, to už jsem pochopil, bo vím, jak se ptám, respektive jak to ve finále na tapetě asi vypadá. (;

Jináč kokot ten Dave McCary, co? Kokot…

D; D;

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Myslím jeden příklad, víme? Z podotázky to nevyznělo až tak jednoznačně.

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

annas, pôvodná otázka bola výstižnejšia.

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

led

Vím, ale admin vulgární výrazy, třeba i náznaky. maže, pokud na ně narazí. Výrazy v otázkách nechávám, odpovědi upravím se souhlasem,

Výrazy běžně v otázkách neopravuji, v odpovědích teprve ne. Ale všechno neotvírám.

Ale řekla jsem si, že třeba zjentka naštvu. .-))

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ale nemusela jste hned razantně upravovat, bylo snazší zjentka prostě nasrat. (-.

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

led > dobře, dobrý

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

led – oprava. Dobrý je za 3, takže výborně, výborný

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek