Avatar uživatele
iceT

Jak by měla fungovat rozvážka jídla?

Občas si objednám něco domů,jedno jestli pizzu nebo něco jiného,ale zajímalo by mě jestli,když v popisku je napsáno,že mi jídlo přivezou až domů,tak jestli je v pořádku,že dovozce přijede s jídlem,prozvoní mě na mobilu a čeká si,až přijdu dolů.Přitom kamarádka má takovou zkušenost,že jí objednávku přinesou až do bytu.
Pamatuju si z dřívějška,že přinést objednávku ke dveřím nebyl problém.Na Pizza Time při registraci chtěli uvést zvonek,poschodí a číslo bytu,ale uvedené informace stejně využity nejsou.Chápu např.že by se nikomu nechtělo šmatlat do 8.patra po svých,kdyby nebyl v domě výtah…
Jak by to tedy mělo být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Damiana před 4224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Není na to žádný striktní předpis, proto každý podnikatel (služba) provádí rozvoz jídla podle svých pravidel. Záleží tedy jen na objednávateli, kterou službu zvolí.
Více je na SOS, nebo ČOI.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ono to je podobné s poštou. Jejich povinnosti je doručit (balíček,reko­mando…) do výše 4 patra.Já bydlím ve zvýšeném přízemí,zazvoní od hlavního vchodu a pokud jsem doma,prý mám dobírku. Já jen vytáhnu z okna fr.hůl s tím,že nemůžu. A tak funí po schodech oni,poštovní doručovatel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek