terira

Jak by měl vypadat zdravý jídelníček proti akné?

Mám mastnou pleť a akné. Používám různé produkty od Mixa nebo od Garnier. Trochu to pomáhá, ale po chvíli se pleť vrátí do původního stavu. Poradíte mi z čeho by se měl skládat, nebo jak by měl vypadat jídelníček proti akné? Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Hlavně pij hodně vody! Ideálně převařenou a odstátou nebo přefiltrovanou přes Britu třeba s citronem.
Pak bych spíš vyházela tyhle chemický srajdy a udělala si nějakou pěknou domácí masku, na netu je spousta receptů.
Sama ti víc teď asi neporadím, jídelníček by měl bejt bohatej, akné, neakné.

Další odpovědi
briketka10

Nejez ostré jídlo.
Pořádně si čisti každý
den kvalitní kosmetikou
a můžeš použít i masku
pro mastnou pleť.
.............­.............­....

Důležité jsou vitaminy C, B a E, betakaroten, selen, zinek, draslík a omega-3-mastné kyseliny."
Zdroj: http://ona.id­nes.cz/strava-pro-cistou-plet-07g-/krasa.aspx?c=A131122­_142731_krasa_brv

adamvosvrda1

Vyhnout se hlavně čokoloádě a alkoholu zařadit potraviny bohaté na zinek, zařadit mnoho zeleniny (mrkev nejlépe) a dodržovat pitný režim!

osmanek

Na obličej zkus použít sudokrem (na noc, je bílý) a taky si můžeš pročistit játra, ta by měla souviset s nečistou pletí. Kup si nějaké tablety se silymarinem a udelej si aspon měsíční kúru. Držím palce