FlAsh_7

Jak by měl člověk naložit s neočekávaným ziskem navíc (dědictvím aj.)?

Jak by měl člověk naložit s neočekavaným ziskem navíc (dědictví aj.)?

Odpovědi
quentos

Nějak legálně.

Drap

To záleží na každém jedinci a na výši dědictví.

Rokio

Pokud je to nemovitost, tak pronajmout (pokud je v místě tvého bydliště, nebo jinde, kde máš příbuzné, či dobré přátele, aby na ní dohlédli), jinak majetek prodat a investovat.

Pokud ale máš dluhy, tak nejdříve zaplatit dluhy.

anonym

Já nechápu, že zdejší uživatelé chtěj poradit se svým konkrétním problémem, ale nijak se neobtěžujou ho popsat. To mi hlava nebere, ale i přesto poradím:
Člověk by s neočekávaným ziskem navíc měl naložit podle svého vědomí a svědomí.

zjentek

Zkusme se na tu otázku položit jinak: CO S PRACHAMA? No co- utratit tywoe ne? Užít si, nejsme tu přeci NAVĚKY! D;D;D;

(Jsem tady přilez čistě kvůli Astarotha, aby bylo jasno… bo jeho odpověď mi nedala TAKY TADY NEODPOVĚDĚT!)