jak by jste zlepšily ovzduší na celé planetě země?

zrušil bych benzinky aby lidi nemohli kupovat naftu, zastavil bych letadla a by za nic nezustavaly skodlivé chemtrail, nepotřebné továrny takže bych stáhnul emise na nejmín a co by se dělo? ledovec by tál pomalu a každý by jezdil na kole a nedýchal splodiny… co vy, jaký by jste měli vy názor jak pomoc zemi?

Nejlepší odpověď
Emefej

A materiál na to kolo, by vyrobil kdo, z čeho a jak?
Doplňuji:
Teď jsem si všiml, že otázka patří pouze ženám, tak beru svou odpověď zpět.

Další odpovědi
Reezo

Takže by jsi lidstvo odeslal 200 let zpátky? Navíc by jsi tím svím plánem zahubil tak 50–80% což by z tebe udělalo masovějšího vraha než byl třeba Hitler nebo Stalin.

Chápu, že tvá myšlenka má ulevit Zemy, ale děli by se strašný věci.

da ny

Krásná pohádka, ale s tragickým koncem :)
Co takhle snížit počet lidí na planetě nebo návrat do doby ledové, železné, bronzové…
Vědu a pokrok nezastavíš, má svá plus i mínus = zhoršené životní prostředí.

Ledovec taje tak, jak má tát…

http://dokumen­tarni.tv/zivot­ni-prostredi/velky-podvod-s-globalnim-oteplovanim-the-great-global-warming-swindle
http://www.you­tube.com/watch?v=A3M0Qld­dMr0

gagaga

tak uz se vidim, jak jedu na kole do prace 400 km ! :)
a to jeste obcas vozim v aute zbozi na reklamaci :)

  • iv-