Avatar uživatele
anonym

Jak by jste toto řešili

Zde jeden člověk o druhým zveřejňuje osobní údaje i fotografii bez jeho souhlasu. Účel téhož fora je pošpinit toho druhého. Uvádí tam nesmyslné údaje a diskuze, který staví na neúplném poznání skutečnosti toho druhého.

Podle informovanosti se dopostil k vážným přestupkům. Začalo se to řešit, bude mu na 99% hrozit pokuta, či podmínka. Vše je už zajištěné, takže už se to řeší přes policii a přes úřady a ty vyhodnotili to, co jsem právě napsal.

Proč vlastně o tom zakládám otázku, když jsem shrnul tohle všechno a defakto už odpověď na tuto otázku, jak postupovat při tomhle prestupku ..

Chtěl jsem jen vědět, jakby jste při takovém kroku pokračovali vy, kdyby se to týkalo vás. Děkuji za veškeré dotazy a rady.

Zde je odkaz na forum :

http://forum.serial-pratele.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4935 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
standa

Kdybych byl POŠKOZENÝ, tak bych postupoval, jak již bylo zmíněno, tedy oznámil bych podezření o spáchání přestupku či trestného činu.

Kdybych byl ten PISÁLEK (a já nevím v jaké roli jste vy 🙂, tak bych si příště našel lepší zábavu, když už jsem byl klepnut přes prsty…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
simonka

Jenom jsem se chtěla zeptat, když znáte toho dotyčného co jste mu asi musel udělat vy, když Vás takhle špiní a musí se to
řešit přes policii. Ne, že bych tento postup schvalovala, ale neříkejte, že vy jste mu nic neprovedl, třeba se on nemohl nijak bránit tak se mstí takto.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek