Kulpix

Jak byste tohle řešili? Viz dole…

Budu mít v ložnici nově vymalováno a nové peřiny dejme tomu za deset tisíc. Půjdu do práce a nechám si otevřené okno. Doma budou jen děti dole u PC. No a pod oknem mám hned silnici. Na ní pojede TATRA, kterÁ najede do rigolu na cestě. Ve snaze se dostat pryč to bude šofér hnát na plné obrátky. No a veškteré spaliny mi půjdou tím oknem do ložnice. Tím pádem bude ještě vlhká barva nasmrádlá, povlaky také zničené. Jak byste tohle řešili???

Nejlepší odpověď
dudu

Nevymýšlel bych ptákoviny a větral vydatně, ale krátce. Kromě toho bych, jsem-li v práci, okno kvůli nezvaným hostům pečlivě zavíral.

Další odpovědi
Drap

Zavřel bych okno a větral v noci

iceT

Přemístila bych ložnici do jiného pokoje…

led

Po chvíľke šoku a nadávok sama sebe dala všetko do pôvodného stavu z obdobia „Pred Tatrovkou“. Čo iné sa dá už robiť? Bedákanie a nadávky škodu nenapravia. Anonyma stíhať nemôžte, nemáte koho a otvorené okno je váš problém. Poučenie: Nenechávajte otvorené okno smerom na silnici s rigolem, kde jazdia Tatrovky.

Hykam

Já bych si šel stěžovat, určitě vymyslí zákon, že kde jsou otevřený okna, nebudou smět jezdit Tatry, jako to vymysleli s kuřákama v hospodě.
Kam ten svět spěje, kde je nějaká tolerance…

dalid

Aby si to dokazal musel by si byt ocitim svedkom a zapisat si SPZ. Pripadne vodica zastavit. To by si ale zaroven mohol zatvorit okno a skode zabranit. Myslim, ze mozes byt akurat nasra.., je to smola ale nahradu by si velmi pravdepodobne nedostal za ziadnych okolnosti.

Nuk nuk

Buď zavírat okna.

Nebo namontovat průmyslovou kameru s fotobuňkou směrem k silnici. Fotobuňkuto chce nějakou hodně sofistikovanou, kterou nastavíte tak, aby kameru spustila jen tehdy, když projede práve TATRA. Na veškeré majitele Tater pak podat trestní oznámení za zničení malby a povlečení.

Třetí možnost je používat zdravý rozum.