savyla

jak by jste seřadily tekutiny

jak by jste seřadily tekutiny dle zdraví:stolní vody,čaje,ledové čaje,coly,jui­ce,minerálky atd. děkuji moc 🙂
)
Doplňuji:
dle energetické hodnoty

Nejlepší odpověď
beer

Tak podle čeho tedy ? A co všechno?
Nejdříve si otázku lépe ujasni.

Další odpovědi
Wang

Těžko se řadí, když není žádné bližší vodítko.

Můžeš řadit podle obsahu látek (nikoli zdraví)

  • vody stolní (jako čistou a univerzální vodu bez vysokýho obsahu živin nebo minetrálů)
  • minerální vodu obohacenou o minerální prvky (někdy i sytící plyny – dodávané nebo už s přírodním obsahem)
  • ledové čaje, čaje (s různýma obsahovýma látkama – záleží na louhovaný směsi a zpracování)
  • džusy – tekutiny připravené mačkáním ovoce nebo zeleniny, při kterém se z nich dostává jejich šťáva. Existují džusy jednodruhové nebo smíšené z několika druhů rostlin. Mají hlavně vysoký obsah cukrů.
  • kola – hodně sladký nápoj sycený oxidem uhličitým, obarvený karamelem a mající v sobě kofejn.

Z pohledu zdraví bych volil střední cestu:

Č A J E
(střídat slazené, neslazené, ovocné, černý, zelený…)

Conchus

To je jedno. V každém případě první místo obsadí pivo