Kepler

Jak byste se zachovali při vzniku nového globálního konfliktu, třeba Rusko – NATO?

Možnosti v anketě se skutečně vždy stávaly a stávat se budou.

Nejlepší odpověď
Emefej

jiná možnost - jaká?

Mě branná povinost již skončila. Dnes jsem pouhý civilista, držitel osvědčení KVV o zániku branné povinosti.

Další odpovědi
Drap

jiná možnost - jaká?

Nikdo nedokáže říct jak by se zachoval, pokud je tam „kdyby“, jsou to jen spekulace. Skutečnost bývá jiná. Pokud by přece jen něco takového nastalo, tak by jsme legalně mohli dělat jen to, co by nám dovolovaly zákony. Ti co podléhají brannému zákonu, popřípadě ti, kteří by byli na jeho základě povoláni by museli jít i do první linie, i pokud by se jim to nelíbilo

Dismas

šel bych do první linie

Samozřejmě na straně našich slovanských bratří.

štamgast

jiná možnost - jaká?

Co to je za otázku?

Kryšpín

vzal bych roha, protože jsem pacifista a problémy mocných mě nezajímají

Nedávno jsem četl ve Švýcarském tisku Geneve, mimo jiné, při konfliktu Rusko-NATO je to otázka několika hodin, kdy by bylo NATO smeteno, včetně jejich přátel, tolik názor v tisku.

Kepler

Štamgaste, co ti na otázce není jasné? Myslíš, že to není možné?

Kepler

Drape, jistě máš pravdu. Mně zajímají jen postoje, jak to lidi cítí DNES, bez ohledu na brannou povinnost.