Avatar uživatele
JarkaHor

Jak by jste řešili partnerovu nefunkčnost penisu?

Zajímavá 0 před 611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Není potřeba upřesnit, jak se zeptáš, tak Ti bude odpovězeno:

Kup mu připínáka, to vyřeší jakoukoli „nefunkčnost“, pořádný strapon nikdy neselže a můžeš si vybrat velikost, tvar, co chceš. Ideální, ne?

On dobrý strapon vyřeší i partnerčinu „nefunkčnost“, nebo spíše nezpůsobilost v příčině anatomické odlišnosti, k určitým postelovým hrátkám. Partner tak, maje třeba potřebu vyzkoušet, jaké je to mít kládu v zadku (prostě: „přejel jsi mne, jako náklaďák“), nemusí k tomu účelu vyhledávat muže a být tak partnerce nevěrný.

Jistě každý rozumný člověk, bez ohledu na pohlaví a gender, uzná, že mé řešení je universální, rasově, pohlavně a genderově neutrální, eo ipso, naprosto katholické, a tedy pro všecky vhodné.

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Občas si říkám, že jsem zažil či viděl prakticky VŠECHNO a událostii se jen opakují v pozměněném kabátě. Přirozeně je to nesmysl, tvá otázka je toho důkazem. Tudíž NIKOLIV, PARTNEROVU nefunkčnost penisu jsem NIKDY neřešil a pevně věřím, že ANI NEBUDU! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Doplňte, co si představujete pod pojmem nefunkčnost. Neejakuluje, netopoří se,…? Co to je za dotaz. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Zkus se na sebe podívat do zrcadla, nebo může být problém zcela banální, zkus třeba napřed použít ústa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nijak,jsem na ženský.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nijak. U životního partnera, po několika opakovaných, ohleduplně.
Jestli s ním hovoříte, jednáte/chováte se tak mizerně, jak jste předvedla, v jedné větě (otázce), svou znalost češtiny. Vůbec se mu nedivím ;/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Otazka je mirena na pany nebo na damy? Resili nebo resily?
Myslim, ze by to mel spis resit partner a ne ty!

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Millisek

Sáhla bych po něčem, po čem mu stát bude? … https://supere­rekce.cz/8-viamax

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Gabullka

Se supererekcí máme taky zkušenost, ale využívám je spíš já a před sexem si dávám ten jejich fly, protože ne vždy jsem při chuti.

Avatar uživatele
Filip84

Nebo zezadu, aby ten rypák nebyl vidět a bude po problému! 🙂 Ne, to je opravdu jenom legrace, nic ve zlém.

Nový příspěvek