Nika29

Pusa na tvář. Jak byste reagovali vy?

Pusa na tvář. Jak by jste reagovali vy?

Pozvala jsem jednoho kluka ven, že si půjdeme jen tak popovídat. Líbí se mi, ale nevím jestli i já jemu. Mám v plánu až se budeme loučit, že mu dám pusu na tvář.
Není to moc na rychlo? A odvážné? Jak by na to mohl reagovat?

Odpovědi
led

Nepremýšľaj čo bude až bude, ale riaď sa svojim citom.

Arne1

Kluci jsou natvrdlí… neboj se trochu víc iniciativy

ivzez

Niko, to zjistíš, až to uděláš.
Pozvala´s ho ven, další nech na něm.
(Já bych nikam nespěchala.)

Mc Merkurion

… jak asi bude reagovat, když pozvání přijmul ??? … bude štastnej jak blecha a zárověň zklamanej, že je jen na tvář …

Jiří Bohumil

Nad tím teď nemudruj. To poznáš, až jak se situace vyvine a jak jej odhadneš. Pokud je to první rande, tak opatrně, spíše asi ne.
Ale opravdu jde o to, jak Vám spolu bude a jak si budete rozumět.
Pokud by Ti šlo o trvalejší vztah, mohl by to chápat, z Tvé strany, jako moc rychlé a považovat Tě za lehce „dostupnou“.;-)
Někdy méně je více.