Illines

Jak by jste reagovali tady,na zpoved vraha?

Doplňuji:
Citlive tema----------?

Nejlepší odpověď
iceT

Já jednoho znám osobně a mohu říct,že je to zlatej člověk.
Teď se namítne-ale on zabil,je to vrah-ano to je,ale neměli bychom hned někoho soudit,když neznáme okolnosti.On si svůj čin odpykal,a stejně bude trpět do konce života,protože svého syna odmala neviděl.A nejspíš neuvidí.
Můžete mě tady ukamenovat,ale myslím si,že každý z nás je schopen vzít druhému život.Teď nemám na mysli úkladný úmysl,kdy se potencionální vrah rozhodne,že zbaví jiného člověka života.
Mám na mysli situaci,kdy se člověku zatmí před očima,pokud je vyprovokovaný nebo chrání svoje blízké.Samozřejmě to taky nikoho neomlouvá.

Další odpovědi
quentos

Nejspíš tím, že se mu nikdy úplně neuleví, dokud se nepůjde udat na policii.

Mapel

Tak to záleží na situaci.

iceT

To je v pořádku,víte každý jsme nějaký a žádný nesjme dokonalý.
Ten pán co jsem o něm psala-jeho příběh byl popsaný i novinách a je to už strašně dávno.Co jsem pochopila,většina jeho přátel se k němu neotočila zády, pro to co udělal,v zaměstnání pro něj pořád bylo místo,a každý kdo znal,ho podržel a nikdo ho neodsoudil.
Illines,jste li terčem,braňte se,držím pěsti.

iceT

To je v pořádku,víte každý jsme nějaký a žádný nesjme dokonalý.
Ten pán co jsem o něm psala-jeho příběh byl popsaný i novinách a je to už strašně dávno.Co jsem pochopila,většina jeho přátel se k němu neotočila zády, pro to co udělal,v zaměstnání pro něj pořád bylo místo,a každý kdo znal,ho podržel a nikdo ho neodsoudil.
Illines,jste li terčem,braňte se,držím pěsti.

Illines

to Ice T-dekuji branim se uz 40 let a uspesne.Beru lidi takove jake jsou,ale pak kdyz je vytridim,zjis­tuji,ze spatna jsem ja.Zajimave tema,ale k zapomeni.Holt je to tak. Dekuji ti iceT,ze jsm mohla rict svuj nazor.

Illines

iceT-ja nikoho nikdy neodsuzuji,ale prave jsem vetsinou tercem a to tim ,ze vidim vsechno jinak.Jsem rebelka-carodejka a lide me nechapou.Ale ja lidi pochopim/zaji­mave/ze?

Illines

Quentosi,od kdy delas Scrable?Me to moc zajima.

quentos

od té doby, co existuje česká verze, tedy od r. 1994 :{)> závodně pak od r. 2007.