Angi-Shy

Jak by jste přeožili do čj větu „vengeance will be slow and painful, like Papa's charcoal anecdotes“?

jde mi hlavně o to „Papa's charcoal anecdotes“

ivzez:

  1. I DONT CARE, vecpi si to do hlavy, grammarnazi
  2. Ne všechno je úkol, to si laskavě uvědom, je mi 23 takže školu mám za sebou. Pro tvou informaci překládám skript k jednomu filmu a holt prostě jeden týpek má podivnej způsob vyjadřování, tak laskavě bud užitečnej a přelož nebo si jdi hledat chyby v gramatice tam kde to někoho bude zajímat, lol

Nejlepší odpověď
ivzez

Jak BYSTE přeložili …

Úkoly tu za nikoho neděláme. Pokuste se větu přeložit, někdo Vám to zkontroluje.

Další odpovědi
Lamalam

Vecpi si do hlavy, že máš podivný styl vyjadřování. Laskavě si uvědom, že se chováš nevhodně.
Doplňuji:
Napsala jsi mi poměrně hrubou zprávu, ve které urážíš ivzez i mě. Protože máš uzavřený profil, jsem nucena na ní odpovědět touto cestou:

Sabrino, prosím, trochu se kroť ve vyjadřování. Uvědom si, že jsme spolu na zahradnickém učilišti listí nehrabaly.

arygnoc

chýba nejaký kontext (aspoň popis postáv, náznak vlastností postáv, deja).
inak sa veta javí ako skutočne > podivnej způsob vyjadřování<.

;-Q

Kotja

Asi „Odplata bude dlouhá a bolestivá jako tátovy vousaté vtipy.“