Shady

Jak by jste poznali když by existoval život po smrti?

Nejlepší odpověď
Drap

Pozná se to velmi snadno. Bohužel ale až po smrti

Další odpovědi
Kelt

Asi podle nějakého znamení, který mi dal ten člověk za života a které by se stalo.
Možná by mi přišla zpráva, nebo bych měl sen, intuici a podobně.

marci1

Dokud člověk žije, tak to nemá možnost zjistit. A možná to bude krásný život.

badisko

doporucuji precist nekterou z …knih mrtvych … od Egyptske prez Tibetskou az po keltskou …ikdyz zivou po smrti je spise otazkou viry …
takze se na to neda jednoznacne odpovedet …

klob1

Tak existuje,ale jak pro koho..Třeba i mě navštevuje táta,co je už 3 roky po smrti.A co všechna znamení dělal nám všem.A i lidé, co nevěří ničemu takovému,tak přiznali,že se po jeho smrti s ním setkali a při to žijí.Člověk by řek,že něco byla by náhoda,ale bohužel to nebyla náhoda.To vše byla skutečnost.Takových příkladů co se dělo,je právě mnoho.A to nebylo jen u nás,ale i u jiných lidí.Kteří něco takového již zažili.
Tak to musí být více lidí domluveno,nebo to zažít,že je někdo po smrti navštíví a jeho zlozvyk nebo přítomnost bud známá.Udělá to co by dělal i při životě.Třeba něco děláte a ten člověk začne vám nadávat,že třeba děláte rámus ať to ztlumíte.Tak v tu chvíli třeba vždy začne blikat světlo v té místnosti a jinde ne.Nebo u známé se objevil v autobuse normálně jako živý a mluvil s ní,když už nežil.U jiné kamarádky prý byl u ní a říkal jí,že ona půjde za ním a ona to i říkala.Skutečně pak umřela po měsíci.A takových lidí nás navštěvuje více ne jen on.Nebo na narozeniny mamky,také k ní přišel a mluvil s ní.A pak jak by člověk mohl vědět něco,kdo už po smrti je a říci někomu kdo žije o něčem o čem neví a pak se to stalo?Je toho mnoho.

Roman71

Nechci vám brát iluze, ale smrt je pravý opak života. Život = existence, smrt = neexistence (úplný zánik). Ani Bible se nepíše nic o tom, že by člověk po smrti žil někde kdoví kde, právě naopak.
Biblická kniha Kazatel 9.kapitola 5. a 9. verš říká:
„Živí si totiž uvědomují, že zemřou; ale pokud jde o mrtvé, ti si neuvědomují naprosto nic, ani už nemají žádnou mzdu, protože vzpomínka na ně byla zapomenuta.“

A přidávám zajímavý článek s vysvětlením, proč to tak je:
http://www.jw­.org/cs/publi­kace/casopisy/wp2014010­1/je-smrt-konec/
Doplňuji:
Mimochodem, případy, kdy údajný zemřelý kontaktuje po smrti pozůstalé jsou reálné. Nejedná se ale o zemřelého člověka, jsou to padlí andělé – démoni, kteří se tímto jednáním snaží nevěřící přesvědčit, že existuje život po smrti.
Nedoporučuji pokoušet se s nimi navázat jakýkoliv kontakt!
Dostat se pod vliv démonů není žádná legrace.

Zdroj: http://www.jw­.org/cs/publi­kace/bible-online/nwt/kni­hy/kazatel/9/#v2100­9005