Mirdas

Jak by jste nazvali pohár pro vítěze Extraligy ?

Rozhodně nic nemám proti T.G.Masarikovi, ba naopak, ovšem zdá se mne dost nešťastné po něm a vůbec po jakémkoliv politikovi, pojmenovat pohár pro vítěze v ledním hokeji České republiky.
Raději bych jej pojmenoval po jedné z mnoha legend, které se v našem hokeji objevili.

Po kom by jste tento pohár pojmenovali vy ?
_
Doplňuji:
-

Nebylo by přirozenější hrát o pohár Vlastimila Bubníka, Karla Guta, Stanislava Konopáska, Vladimíra Zábrodského nebo Ivana Hlinky ?

Odpovědi
Kelt

Pohár může být pojmenován po slavném sportovci, hokejistovi, trenérovi, nebo sportnovním reportérovi.. Možností je mnoho – Ivan Hlinka, Karel Gut a další. Nevím, kdo ještě žije, tak další jména neuvádím. Hokej moc nesleduji, vím, že vyhrál Zlín, ale je mi jedno. Nějak to neprožívám.