poa.li

Jak by jste formulovali, co je sebeúcta?

Prosím vlastní náhled, nikoli odkaz. Děkuji a přeji pěkný den..

Nejlepší odpověď
anonym

sebeúcta je hranice každého znás kam až je schopný ze svým chováním zajít,nakolik se sami máme rádi a co pro tu lásku k sobě samým jsme schopni udělat a podstoupit

Další odpovědi
hanulka11

Myslím,že pokud znám své hodnoty , nebudu je snižovat,
jsem-li si jistá co dokáži – budu toho moc využít i v pomoci k druhým ,kteří o pomoc požádají nebo já vidím ,že jim mohu poradit .
Ale pozor !!!!ne se povyšovat a snižovat schopnost druhých.Tak to myslím,že je úcta k sobě sama.

Uvědomit si své hodnoty a možnosti.
Taky přeji pěkný a pohodový den