zjentek

Jak by dopadla civilizace, která by odchovala jen slepě zodpovědné jedince?

Jak by dopadla civilizace, která by odchovala jen slepě zodpovědné „gumy“?

Dokáži si velmi barvitě představit, jak by vypadal například takový silniční provoz, na kterém by se podíleli výhradně slepě zodpovědní účastníci (bože, raději nedomýšlet). Ovšem celá civilizace? Jak by dle vás taková civilizace dopadla/skončila?

Odpovědi
led

Zanikla by. Bez odvahy pokúsiť sa aj o nemožné, trpezlivosti, predstavivosti a fantázie žiadna civilizácia neprežije.

elkon

Další nesmyslná spekulace.