Gestas

Jak by dopadl závod v pití mei Moraváky a Východniary?

Odpovědi
Kepler

Valaši ještě nikdy neprohráli, tuším jen jednou uhráli remízu s Rusama.

EKSOT123

Jsem Moravák a bydlel jsem i s Východňiáry. Teoreticky slovenští východňáre vydržia a vypijú viac, než naši východňáre, jsou přece víc na východ. Prakticky to taky tak je, i když i u nás by se našli zdatní konkurenceschopní jedinci.
>Koľko musí vypiť vychodniar, aby mal 2 promile? Dva dni nič.
>Slovákovi je dobre len keď sa opije a je mu zle…
>Východniar vojde do baru a hovorí: „Dajte mi fľašu whisky.“ Barman vytreští oči: „Ešte nikto tu nevypil fľašu whisky a stavím sa s tebou o sto dolárov, že ani ty nevypiješ.“
Východniar sa otočí a odíde. O pätnásť minút sa rozletia dvere, v nich východniar a hovorí: „Prijímam tvoju stávku!“ Zoberie fľašu whisky a vypije ju za päť minút. Barman je v šoku: „Ešte v živote som to nevidel a ani by som neveril, že sa to dá.“
Načo východniar povedal: „Ja som si tiež nebol istý, tak som si išiel najprv vyskúšať do baru naproti.“
Takových vtipů jsou stovky, ale asi je trochu smutné se jimi příliš dlouho zaobírat

Edison

Nesrozumitelný dotaz.

Edison

Kepler: A co jako pili? Vodu? Džus? Mlíko? Vitriol?? Proto jsem konstatoval nesrozumitelnost dotazu… 😉

Soutěže v pití lecčeho jsou celkem běžné.

Kepler

Nebuď detailista. Když se o někom řekne, že pije, určitě tím nemyslí mlíko. Zvláště ne v souvislosti s Moraváky a Východniary…:-))

Edison

Tsss… víš prd, jak hlboko můžou klesnout… Se vožerou a pak klidně budou závodit v pití mlíka… 😁

Kepler

Mein Gott! To snad ne!?. Pud sebezáchovy jim snad ještě zbyl. Víš jak by se všichni pos…??

Edison

Vim… A myslíš, že se jim to nikdyy nepřihodilo? A někteří se k tomu i pobl… 😁