Jak by se dala hodnotit kvalita supermarketů v Americe oproti Evropě?

Zajímalo by mě,jak by se dala celkově hodnotit kvalita potravin a celkového zboží v supermarketu v Americe(Wal­mart,Kruger,Bi-lo,Publix,Tar­get,Kmart,Cos­tco..) oproti kvalitě zboží a potravin v supermarketu v Evropě? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Promiň, ale ty se pořád ptáš na věci, které by ti mohli odpovědět dobře jen ti, kteří tam byli a mají nějakou zkušenost. Napíšu ti blbost a jak rozlišíš pravdu?

sesednizkola

Co jsem slyšel od kamarádky co tam nějaký čas žila, tak prý tam mají ještě daleko horší a vic nekvalitní sajrajty než u nás. Prý fakt hrůza.

Ale jako řekla mi to jen tak sama od sebe a nějak mi to utkvělo v hlavě. Dál jsme to nerozebírali a určitě ti někdo bude tvrdit opak.

Sám zkušenost nemám.