Avatar uživatele
slipknotak

jak by asi reagovala vase holka kdyby…

kdyz byste se ji pokousel sbalit tak byste si vymyslel treba uvedu priklad: ze vam umrel bratr a vy smutnite ona se nad vami slituje a svoji sikovnosti ji sbalite…a ona se pozdeji dozvi ze jste s tim bratrem lhal jenom abyste ji sbalil jak myslite ze by reagovala ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mucillinka

Poslala bych ho někam, s tímhle tématem bych si moc nezahrávala a pokud kluk neumí vymyslet něco normálního, normálně holku „sbalit“, tak nestojí za nic..Toť můj názor, ale jsem žena, tak nevím, protože tato odpověď je mířená na muže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Napíšu Ti, jak bych reagovala, kdyby mě někdo tohle udělal. S podobným vykukem jsem se potkala, upravil si věk, zaměstnání a bohužel i stav – jen aby se mi zalíbil. Ano, spolkla jsem mu to! Když to pak postupně lezlo napovrch, měla jsem chuť se na něj okamžitě vykašlat! A měla jsem to udělat! Napřed jsem překousla ten věk. Práci stejně změnil, takže vlastně o nic nešlo. Jenže jsem mu už nevěřila a jaksi mě to jeho účelové lhaní znechutilo. Pak jsem přišla i na to, že není tak úplně rozvedený, jak mi tvrdil. To byla poslední kapka a okamžitý konec!
Sakra, chlapi, nelžete nám, stejně to praskne! A pak je to ještě horší!
Takže jak by dívka reagovala? Pravděpodobně by byla znechucena, že jsi použil takovou lež, abys ji zbalil. A pravděpodobně bys u ní hodně klesl. Zkus vsadit na jiná lákadla, ne na soucit!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak by som sa do vás dovtedy „nazabuchla“, veľmi rýchlo by ste dostali „kopačky pre stratu dôvery“
Kto oklame raz,…
Doplňuji:
Mucillinka, muži sa to boja priznať :)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
prudic

Cau,jestli jsi chlap,tak to nedelej.Jestli jsi slaboch a zoufalec, tak ji jen ublizis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Když pominu jak blbej to je nápad (zrovna brácha, kdyby aspoň nějakej vzdálenej příbuznej), tak na soucit sbalíš tak kamarádku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek