Zlatý

Jak by asi hutnalo kafe místo se šlehačkou, tak s pařížskou šlehačkou?

Už několik dnů mně to vrtá hlavou.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak si dej, ne? I kdyby ti to nechutnalo, určitě se neotrávíš a prostě si víckrát nedáš.

Pařížská šlehačka je vyrobena ze šlehačky, kakaa a cukru. Takže kafe bude sladké už od té šlehačky a kakaový prášek si také někteří do kávy přidávají na aroma.

Další odpovědi:

Zlatý

Vynikající! Je to v podstatě šlehačka s čokoládou. Už jsem vymýšlel i jiná kafíčka: s pralinkou, kondenzovaným mlékem, skořicí, čokoládou...fantazii se meze nekladou. Akorát jsem slyšel, že hořčice a kečup se moc nehodí.

Zlatý

Výborně. Já si dávám někdy např. (když potřebuji hodně myslet) do kávy, kromě skořice i trošku kakaa. A máš vidět jak ti to pálí. Získáš prostředek na zlepšení mozkových funkcí, který nemá konkurenci! :-))

Bronzový

Podle mne dobře. Ale chutě jsou individuelní. Kdo to rád hořké, toho by to neuspokojilo.

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

marci: to máš pravdu, někdy takto bohaté kafe používám jako ranní startovací, vypleštím oči a hned mi je vše jasné. Vlastně ani nemusím snídat. Jindy je jako ranní vyprošťovák vhodnější dobře vyhlazený gambáč. To ale udělá dobře jen žaludku, hlavě ne-e.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý Drap 1206
Zlatý annas 1093
Zlatý hanulka11 986
Zlatý marci1 686
Zlatý Kepler 649
Zlatý iceT 546
Zlatý gecco 490
Zlatý briketka10 475
Zlatý quentos 454
Zlatý mosoj 404

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.