Avatar uživatele
zjentek

Jak by asi hutnalo kafe místo se šlehačkou, tak s pařížskou šlehačkou?

Už několik dnů mně to vrtá hlavou.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Tak si dej, ne? I kdyby ti to nechutnalo, určitě se neotrávíš a prostě si víckrát nedáš.

Pařížská šlehačka je vyrobena ze šlehačky, kakaa a cukru. Takže kafe bude sladké už od té šlehačky a kakaový prášek si také někteří do kávy přidávají na aroma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Vynikající! Je to v podstatě šlehačka s čokoládou. Už jsem vymýšlel i jiná kafíčka: s pralinkou, kondenzovaným mlékem, skořicí, čokoládou…fantazii se meze nekladou. Akorát jsem slyšel, že hořčice a kečup se moc nehodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Výborně. Já si dávám někdy např. (když potřebuji hodně myslet) do kávy, kromě skořice i trošku kakaa. A máš vidět jak ti to pálí. Získáš prostředek na zlepšení mozkových funkcí, který nemá konkurenci! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Podle mne dobře. Ale chutě jsou individuelní. Kdo to rád hořké, toho by to neuspokojilo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: to máš pravdu, někdy takto bohaté kafe používám jako ranní startovací, vypleštím oči a hned mi je vše jasné. Vlastně ani nemusím snídat. Jindy je jako ranní vyprošťovák vhodnější dobře vyhlazený gambáč. To ale udělá dobře jen žaludku, hlavě ne-e.

před 1782 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek