Avatar uživatele
Kepler

Jak by asi dopadlo omezení TV reklam za následujících podmínek?

Úplný zákaz by asi nebyl možný, i když by se mi to moc líbilo. Na mně mají ty reklamy spíš odpuzující účinek. Co takhle:

  • všechny TV budou mít rovná reklamní práva
  • reklamy budou možné jen v přestávkách mezi pořady, stejně jako u ČT
  • licenční poplatky ČT budou zrušeny
  • délka reklamních bloků bude omezena na max. 10 minut
  • cenu reklam si budou TV určovat tak, aby to zaplatilo jejich provoz

    Asi blbost, ale mohlo by to takto fungovat?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, orwell, Rokio, aliendrone před 1998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Čéče… to je ale úplná blbost. Já bych měl úplně jiná kritéria. Etiku, jazyk. O etice se dá polemizovat, jistě nějaká kodex existuje… Ale spíš za odvysílání nesmyslů by měla být televize odpovědná a ne, že ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Délku reklamních bloků na 5 až 7 minut, radši jen na pět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Nehledej systémové řešení, po kterém NENÍ relevantní poptávka! (Koncoví uživatelé (diváci) v tomo směru jsou totiž IRELEVANTNÍ!!!) ;) :D :D

Jedině individuální řešení má smysl/efekt! viz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-tohle-uz-prasecina

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Poplatky za televizi a radio se nikdy nezruší, já bych to zrušil TV samá reklama, takže koukám na filmy na internetu a bez reklam! a rádio nevyužívám, protože poslouchat místo písniček samé kecání o nesmyslech tak si radši pustim mojí oblíbenou hudbu třeba staženou z www.ulož.to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pro mně za mně ať je klíďo bez omezení … tv nemám, takže je mi to u zádele …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Edison: tak sem s těmi tvými kritérii! O etiku a jazyk mi nejde, i když je to taky významné. Jak bys změnil zákony o vysílání reklam?

před 1998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek