orestez

Jak budou pojišťovny posuzovat vloupání pomocí 3D scanu klíčů do mobilu a 3D tisku?

Necháte chvíli ležet klíče a zloděj provede fotogrammetrii a otevře si vytisknutým klíčem. To řeknou, že tyto klíče s nejvyšším bezpečnostním stupněm nejsou už bezpečnostní?
https://youtu­.be/0RI8lXi1GJo

Odpovědi
led

Ide o neoprávnené vyrobenie a použitie duplikátu kľúča. Bez ohľadu na kvalitu kľúča je jeho použitie posudzované ako neoprávnené vniknutie do uzamknutého priestoru.
Nebojte sa právnici si paragraf nájdu.

nyjono

Co ti na to řekli v pojišťovně?

Edison

Pojišťovna to bude řešit až sekundárně. Primárním problémem pro Tebe bude kriminálka.