briketka10

Jak budou letos vypadat Velikonoce?

Budou se barvit vajíčka, nebo se budou šít hromadně roušky?

Nejlepší odpověď
quentos

Budou se barvit roušky.

Další odpovědi
Kepler

Roušek už je dost, resp. brzy bude. Tyhle svátky asi letos budou trochu smutnější, nebude tolik návštěv s pomlázkou. Já osobně si akorát udělám vaječný liguére.

hapiky

Co bude, to bude, jak říkala babička, aneb Jakube, jak uděláš tak bude..
Upřimně nevím, jak bych mohl chodit od domu k domu s úsměvem pod rouškou, blekotat říkanky a sklidit za to úsměv či odměnu.

Mc Merkurion

… vejce se daj barvit i pod duchnou …
… jinak já je mám pracovní, takže jdou mimo mně …

zjentek

Mám neblahé tušení, že se budou kopat jiné jamky než zaječí.

iceT

No, asi se počítá s normálem, velikonoční sortiment je všude, reklamy taky.
Mě by zajímalo třeba jak to bude s Tvarůžkovým festivalem letos koncem dubna nebo s Rock in Kroměříž koncem května, když se prozatím zrušily hromadné akce.
Tvarůžky loni mě sice docela zklamaly, ale Kroměříž byla super, i když letos tam nejsou kapely, co by mě až tak zajímaly, loni byly lepší.

johana 56

Velikonoční přání upravím z veselé na ve zdraví prožité. Zajíček slíbil, že pár roušek ušije a nechá v košíčku za dveřmi. Barvení vajíček odpadá a do čokoládového likéru žádné nepotřebuji.

briketka10

johano56
kdybys odpověděla dala bych Ti paleček.

briketka10

zjentku
Díky za odpověď, ale není vtipná :(