freek_zr

jak budou chutnat kynutý ovocný knedlíky po zmražení?

ahoj, mám v lednici kupovaný ovocný knedlíky který se maj do několika dní skonzumovat. kdybych ej dal do mrazáku, jak by pak chutnali? doma obvykle mrazíme úplně všechno, ale tohle jsem ještě nezkoušeli :))
díky za odpověď.
Doplňuji:
doplňuju že to jsou kynutý knedlíky a ne tvarohový /ty se dají mrazit to vím/ :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Klidně je zamraz,budou chutnat úplně stejně,když je pak rozmrazíš a ohřeješ např.na páře.

Další odpovědi
elektrikář

Pokud vám po cestě domů nerozmrzly nemnělo by jim to vadit. ani na chuti ani na vzhledu.