Jak bude probíhat dělení majetku??

Rod. dům je majetkem firmy S.R.O., jejímž jediným společníkem se 100% účastí je pan X. Tento pan X má ženu a 2 děti. Jak bude probíhat dědické řízení po smrti pana X, když na tomto domě je zást. právo k zajištění pohledávky, vystavené na OBČANSKÉ SDRUŽENÍ. Zástava 2 x převyšuje hodnotu domu.

Odpovědi
Drap

Dům se prodá. Občanské sdruižení dostane výtěžek, a pokud hodnota bude menší neý dluh, tak manželka a děti nedostanou nic.