KamČůZeK

Jak bude probíhat 1. den na SŠ?

V zaří jdu na SŠ, a vůbec nevím jak to bude probíhat..:)

Nejlepší odpověď
PitrSvitr

Po obdržení studijního průkazu Vám bude přidělen Váš rozvrh, podle kterého se budete celý rok řídit.
Třídní učitel Vám sdělí bližší informace o průběhu školního roku. Na některých školách probíhá slavnostní zahájení školního roku, kde ředitel školy uvede jména vyučujících a pracovníků školy, sdělí jejich funkce a zahájí školní rok.

Další odpovědi
barusee

Více méně stejně jako na ZŠ dostaneš rozvrh, potvrzení o studiu, školní řád, příhlášku na adapťák a třídní vás bude strašně vítat, vidim to i na nějakej rozhlas.
Ale hlavně na tebe budou všichni koukat a ty na ně :D

hanulka11

Někde bývá slavnostní zahájení v aule nebo hale školy a nebo to bude stejné jako na základce, přivítání ve třídách seznámení s třídním učitelem a se sspolužáky .....dostaneš rozvrh a vypukne to......

VampGirl

Já když jsem přišla první den na střední, tak jsme dostali rozvrh, učitel nám řekl několik základnách informací, seznámil nás se školním řádem, jak se co dělá, jak co probíhá a tak. Pak jsme se rozešli domů. Další dny jsme se seznamovali s učiteli, řekli nám, co si máme pořídit za knížky a tak…