Kryšpín

Jak bude pravděpodobně probíhat obnova Luhaňska na UA za hlavní pomocí ČR?

UA premiér Denys Šmyhal v Luganu ve Švajcarech připravoval porcování a pomoc obnově UA za spoluúčastí 40 států na ČR byla vyčleněna shora uvedená oblast. Také jsem četl v médiích prohlášení našeho výborného premíéra pana Fialy. – Z části obnovy UA již můžeme začít, jedná se hlavně o stavební firmy neb i z dalších oborů.

Odpovědi
Drap

Podle toho, jak konflikt skončí a komu Luhaňsko připadne.

Ametyst

Daňových poplatníků, kteří budou mít brzy sami hluboko do kapsy, se takovýmto způsobem pětidemoliční vláda samozřejmě nezeptá. Celou tu šaškárnu tiše a mlčky zaplatí.