Jak bude Masarykův dóm ve větě gramaticky správně? Ve kterém je pádě a podle kterého vzoru se skloňuje?

Mám větu, ale nemohu se rozhodnout jak správně vyskloňovat Masarykův dóm. Masarykova, Masarykově nebo Masarykovu, což se mi zdá nejlepší? Děkuji za vysvětlení.

Věta: Suchou cestu vystřídá plavba na loďkách podzemní Punkvou, která Vás zavede k Vodnímu dómu a k nejkrásnější jeskyni krasu, Masarykova dómu.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Podle stránek, které hovoří o Punkevních jeskyních, je správně – k Masarykovu dómu.
Třeba zde: http://www.mo­ravskykras.net/pun­kevni-jeskyne.html

Další odpovědi
annas

Doplním Popelčinu odpověď.
Jeskyně se jmenuje Masarykův dóm. Patří tedy …krasu – Masarykovu domu. 3. pád – jako otcovu domu.

Tvar, který jste uvedl Vy, by znamenal, že Vás plavba zavedla k nejkrásnější jeskyně krasu, která se nachází v Masarykově dómu.