abendsbrot23

Jak bojujete s prokrastinací?

Na internetu je toho napsáno o tomto problému hodně, ale zajímá mě, jaké jsou vaše osvědčené způsoby v boji s prokrastinací.

Nejlepší odpověď
gecco

Nebojuju, nechávám si to na ´později´…
😉

Další odpovědi
fcoop

Už nebojuji. Odkládáním problémů na „někdy“ se nic nevyřeší,stejně neutečeš,dřív,nebo později tě dostanou.
Osvědčený způsob je nadechnout se a se sevřeným žaludkem hupnout do toho septiku.
Ono se to lehce radí..........ale několikrát jsem kdysi odkládal neodkladné a strhla se lavina.
Než tam člověk skočí,měl by si,pokud to jde,rozmyslet,jes­tli po hlavě,nebo nohama napřed.

setapouch

S prokrastinaci nemam problem. Ackoli nekteri maji problem s mou prokrastinaci.

beer

Otázka zde již byla – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-primet-neco-delat

marci1

Nebojuji, řeším úkoly ale pěkně v klidu, jeden po druhém. To, co se „musí“ udělat : pracovní povinnosti, chod domácnosti ap. řeším co nejdříve a to ostatní pěkně jedno po druhém. Jeden den tohle a další zase tohleto. 🙂

honza19hk

co to vůbec je?