martinecek2

Jak Bojovat proti kouricimu sousedovi ?

Dobry den,již delší dobu pod naším bytem bydlí jistý soused který s námi ma celkove se vším problémy.. Stín prádla z okna mu vadil v jeho okne apod. Nyní se vsak rozhodl ze bude kouřit či co.. A vzhledem k tomu ze kouří nejspíše pouze na záchodě,tak to všechno vede az k nám pres šachtu. Strašně to tu smrti a máme tu z toho celkove i tu „bílou mlhu“. Da se proti tomuto nějak bránit ? Je to poměrně otravné a zároveň životu ne příliš bezpečné toto dennodenně dýchat při každodenní potřebě. Dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nechat si změřit hygienou případná zápach či škodliviny. Hygiena v případě překročení limitů může sjednat i nápravu.

Další odpovědi
carpediem

Nejprve ho písemně požádajte, aby toho nechal. Pokud to nepomůže obraťte se se stížností (písemnou) na majitele domu, požadujte nápravu.

Agneta

Nejlépe se v těchto případech osvědčí stará pánev… :DDD
To jsi neviděl Chaplinovy filmy?
:DDD

anonym

A co ho taky vykouřit?

ahold

Pro Jugar: 🙂