Shizuka

Jak blokovat stránku

Mám takový problém zkusila jsem si stáhnout jednu hru
a opět to po mě chtělo v instalaci ať povolím instalaci i do chromu nějakého jiného vyhledávače
konkrétně tohodle:
http://img11.i­mageshack.us/im­g11/5234/hb9k­.png
a teď pokáždé co otevřu google chrome tak se mi hned jako první otevře tahle stránka ale mě to celkem štve a jak jsem si to odnastavila ve nastaveni a nastavila jsem si že se mi bude první stránka otevírat jako lová lišta a výchozí (tentonoms xD).. Google.cz
tak i přesto se mi to tam ukazuje když to otevřu -_- '' víte co s tím ?
Doplňuji:
Fyzik – Na instalaci se vždy dívám důkladně a i když jsem odškrtla políčko že to nechcu tak se mi to tam i tak nainstalovalo

Děkuji

Nejlepší odpověď
Fyzik

Za prvé, určitě jste ten „vyhledávač“ instalovat nemusela. Uvědomte si, že instalace každého programu je riziko, a proto byste měla být velice opatrná, co do počítače vložíte. Kdybyste při instalaci pečlivě četla a nenechala instalátor, ať si dělá co chce, nemusela byste mít problém.

Za druhé, každý nainstalovaný program, alespoň pokud používáte Windows je registrovaný v Ovládacích panelech. Otevřete je, dále Přidat nebo odebrat programy nebo Programy a funkce nebo tak nějak, a měl by Vám vyjet obrovský seznam aplikací, mezi nimiž většina budou věci, které jste nainstalovala omylem nebo které nepoužíváte. Vezměte si k sobě někoho, kdo tomu aspoň trochu rozumí a udělejte si tam trochu pořádek.

Další odpovědi
anonym

Junkware Removal Tool odstraní otravné lišty z prohlížeče, návod.
Doplňuji:
aby to nevypadalo takto http://www.windows-noob.com/revi­ew/ie7/screen­shots/xpspywa­re.jpg

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/tip-junkware-removal-tool-odstrani-otravne-listy-z-prohlizece/sc-4-a-169908/default.aspx

jirkajirka

Noga – proč nabízíš placený prgram,který je nanic.??

Noga

Zkus tohle
http://www.remove-pcvirus.com/cz/o­debrat-qvo6-virus/
příště pozor na to co stahuješ :)
Doplňuji:
Njn, jsem to ani nečetl :(
hledal jsem stránku kde by byl návod v češtině a tohle mi vyskočilo první…