FikeCZ

Jak blokovat aplikaci pripojeni k internetu

Stahnul sem si hru nacrackoval.Ale chce se připojit k internetu..Pot­řebuju ji zablokovat přistup k internetu aby když ji zapnu tak nahlasila že nejde internet(nebo omezen)a jestli chci hrát offline..Mám XP..Hledal sem to v firewallu ale omezeni k internetu sem tam nenašel…Poradi­te někdo?

Odpovědi
anonym

S tímhle je to těžký, ve firewallu bys měl mít aktivovaný upozornění, když chce cokoliv komunikovat přes net. Tím pádem ti vyběhne hláška a ty to jen zakážeš. Nikdy jsem tohle nezažil, až nedávno u jedné hry od EA. Tam jsem odstranil asi tři soubory vč EA manageru, které posílaly info a pak se mi hra stopla. Od té chvíle to šlo.