bolak

Jak bezpečně poznám obyč palec od falešného a falešný od servilního?

Abych se přiznal, já už v tom mám docela zmatky a občas začínám i tápat.

Já osobně dávám víceméně pouze jeden druh palce obyčejný, jednou za čas někomu vrazim palec ironickej + navrch nominaci, když vidím že je něčí odpověď je tak moc hloupá, že si zaslouží bejt úplně navrchu, aby se pobavilo co nejvíc lidí :)

Nejlepší odpověď
Drap

To je uplně snadné. Zeptáš se jednoho z těch dvou nejchytřejších, nebo některého z jejich nochsledů a ty ti to řeknou. Jinak to tady nikdo jiný přesně určit nedokáže

Další odpovědi
briketka10

taky se to tak pokouším dělat, ale není to mé pravidlo :))
nominace dávám za užitečné informace a za velmi vtipné otázky či odpovědi :D

anonym

Pokud dosud neznáš význam některých výrazů, postačí nahlédnout do slovníků, jež jsou k tomu určeny.
(Stejně tak by se jiní mohli ptát, jak poznají tvůj ironický palec).
V čem je tato otázka celostátně aktuální je silně diskutabilní a o její užitečnosti pro obecnou komunitu, lze s úspěchem pochybovat.
Možná by ses měl zároveň mrknout, co měl admini na mysli jeho formulací o nesmyslných a bezobsažných otázkách.
Pokud by došlo ke zrušení bodování v Zábavě a anonymitě palců, asi byste už neměli o čem plkat.

anonym

ja v tom mam jasno uz davno .. prave davaji jen ti 2 " nejchytrejsi " .. vsechno vim, vsechno znam .., ja ja ja jenom ja .. a vy ostatni tupci , neznali kodexu , nedodrzujici " rezim " .. si zadny bod nezaslouzite.

  • iv-

annas

Falešné a servilní palce dávají jen někteří uživatelé… vím, kdo kromě k nim patří, ale nepovím … 🙂

annas

Vloudil se šotek – kromě mě k nim patří …

anonym

an., povidat nemusite .. staci, ze napisete !
ale ani nemusite .. my to vime tady uz " skoro " vsichni. :) -iv-

annas

Veřejné tajemství 🙂

bolak

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-jste-inteligentnejsi-nez-prumerny-clovek-zde-na-odpovedich#dis­cussion

:)

manon

:D To už je filozofická rovina. Tohle miluji :)

anonym

a nezapomeň, že se i navzájem třeba i nominují, přestože nemají pravdu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/volebni-ucast
a občas si i naběhnou, jenže jako zlatí si smáznou odpověď pokud zjistí, že plácl blbost. Ale někdy to zůstane http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-spravne-exekvovat-nebo-exekuovat

anonym

ad česílko, zcela jsi ignoroval rozdíl ve tvaru podstatného jména a slovesa. Právě ten odkaz na wiki to dokazuje.
Takže jsi ulítl sám ve snaze někoho nachytat.
Conchuz uvedl, že slovo „exekvoce“ neexistuje, což si můžeš ověřit níže:
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=exeku­ce
A nějaké spekulace o anonymních nominacích, jsou už úplně účelové. Ty máš hackerský přístup do archivu admina? Schválně mu pošli dotaz a sám poznáš, co ti napíše.
Na Novinkách jsou odjakživa palce skryté a žádnou rivalitu to nevyvolává.
O bodování tu bylo plno diskuzí, jež skončily závěrem, že je svobodná volba každého uživatele.
Pitváte kraviny, jež nemají nic společného se skutečně užitečnými odpověďmi pro uživatele poradny.
Výše uvedení kecálkové opět ignorují jasné avizo provozovatele, že na jalové chatování by si měli nalézt jiná diskuzní fóra, k tomu určená.