kocickaaa

Jak barvit vlasy?

Mám barvu palete color crem modročernou a jak je tam pytlíček vyvíječ a barvící krém moc nechápu na co je tam ten vyvíječ ? díky ..

Nejlepší odpověď
sejtanka

ten slouží k docílení chtěné barvy a taky k tomu,aby se barva po prvním umytí nesmyla,je to v podstatě peroxid,podle toho i tak zavání.

Další odpovědi
Deli

Postupujte dle návodu – musíte napřed barvu a vyvíječ smíchat a pak nanést na vlasy, hezky od kořínků, ať to nemáte flekaté. Pak to umyjte z okolní kůže, nechte působit a umyjte, hlavně si vydrbejte kůži na hlavě, ať ji nemáte barevnou 🙂