Elaela

Jak automaticky zasílat denně emaily z databáze úryvků textu, přísloví, citátů apod.?

Co hledám? Chci si někam do nějaké databáze ukládat úryvky různých krátkých textu, (jako příklad uvádím citáty apod.), s tím, že se mi každý den jeden z úryvků pošle na email adresu. Jestli systém vybere úryvek náhodně nebo popořadě, je mi jedno.
Je prosím nějaký takový program, systém nebo něco takového?
Děkuji za radu.

Odpovědi
Dochy

Jedna z poměrně standardních úloh pro *nixový mejlovací systém…