annas

Jak asi zněla odpověď odsouzeného?

Dnešní křížovka.
Správce věznice se ptá odsouzenců na smrt: „Máte nějaké poslední přání?“
První odsouzený: „Ano, pane, mohli byste mi zahrát naposledy nějakou dechovku?“
„Ovšemže,“ odpoví správce.
Pak se obrátí na druhého odsouzence: „No a co Vy? Jaké je Vaše poslední přání?“
"Prosím, …

Nejlepší odpověď
Losos

„Prosím, jen ne dechovku .. já myslel že mám zemřít oběšením, ne takhle.“

Další odpovědi
Bumbes

Prosím, popravte mne jako prvního!

annas

Zapomněla jsem napsat správnou odpověď. Obě odpovědi odpovídají zadání.

MajaIS

jé tyto hlavolamy mě baví :D dejte sem ještě něco :D