fcoop

Jak asi vypadá a co to vlastně je?

tzv. „Kurví kroj“?
Nedávno jsem na termín narazil a není mi zcela jasný význam.

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem v jedné písničce, měla svou představu. Vaše otázka mě přivedla k tomu, abych se někde přesvědčila, zda se nemýlím.

Našla jsem vysvětlení., která se shoduje s mou představou.

Sexy vs. seksi
Sexy neznamená laciný. Sexy znamená přitažlivý, s nábojem. Rafinovanost je sexy. Ne tak prvoplánovité děvkovství. Pro to, aby holka byla sexy, nepotřebuje nutně jehly, korzet a podvazky.

Výraz seksi jsem neznala.

Užívá se ve významu, že je oblečení laciné, nikoliv cenou, ale vzhledem, volně přeložené tjako „kurví kroj“ či obnažování na veřejnosti.

Seksovitost" je spojená pouze s děvčaty, která nemají sex-appeal a tak strašně by ho chtěla. Dohánějí to plochou holé kůže, kdy se poměr zahaleno/na odiv postupně blíží k číslům 10% / 90%. A čím víc se blíží k této vysněné hranici (v praxi znamenající pouze zahalené dvorce a kalhotky), tím víc jsou spokojené s reakcemi mužů na jejich zjev. Protože, co si budeme povídat, chlapi za to vlastně ani nemůžou. Jak bych mohla někomu, koho jen pár generací dělí od doby, kdy nejbližší plodnou samici prostě odtáhl do jeskyně, aby na tak zjveně vystavované druhotné pohlavní znaky nereagoval.

Seksi dívky a ženy se tedy nakrucují, odhalují, ukazují a pak mají nesmírnou radost z toho, že kolem sebe vyvolávají rozruch, vzrušení a pocity na zvracení. Ne všichni muži se totiž nechají pod vlivem odhaleného dvorce zmámit a dokáží mozek udržet v provozu. Ostatně, konkurence v podobě seksi žen se stejně bát nemusíme. Protože i naši samci mají vyvinutý silný pud sebezáchovy a takových dívek se člověk občas bojí dotknout.

http://bitchbook-girls.blogspot­.cz/2011/03/se­xy-vs-seksi.html

fcoop

Člověk se dozvídá stále něco nového.Ten – dejme tomu – fenomén – každý zná,jen jsem neznal termín,kterým se označuje. No – přijde mi docela výstižný.....­...........

Maso! 90 % náctiletých slečen chce být sexy a 95 % neví, jak se to dělá. Když nějakou takovou potkáte na ulici, jak vrtí špíčky nad ultranízkým pasem bokovek Redial, dá se to ještě omluvit telecím věkem, ale přihnat se na ples jako výloha masny s vystaveným břichem, bokem, superhlubokým výstřihem nebo s rozparkem až po rozkrok je totální trapas. Ples je formální společenská událost a kurví kroje se na něj nehodí. (Net)

arygnoc

annas:

sexi je niečo iné ako „kurví kroj“.

sexi môže byť i ženská v burke (no, ale bohvie po koľkatom panáku).

annas

Nečetl jste pozorně – rozdíl mezi sexy (přitažilivostí) a pseudosexy = mládežnickým slangem seksi = laciné podbízení.

arygnoc

máte pravdu, nečítal som pozorne.

termín seksi je pre mňa skutočné nový.

a preto som poprosil gúgla a ajhľa:

našiel som hodinky zn. seksy,
jeden sekáč a
kapelu dwa seksy (čo by som ako hudobný ignorant pokladal za poľskú kapelu).

no nič, aspoň vidím, že nevidím (čo seksy vlastne je).

MK44

Taky jsem si vždy myslel, že s „ks“ je to buď projev módního misspellování na anglofonním internetu popř. neznalost pravopisu, nebo že je za tím snaha obejít filtry „nemravných“ slov. Teď koukám, pane kolego, že … už asi nejsme mládežníci … 😉

arygnoc

podprsenka, kalhotky, podvazky.

a samozrejme obsah.

badisko

nekdo poslouchal… Tri sestry …:D