marci1

Jak asi dopadne hokej s Kanadou? Těšíte se? Doufáte?

🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Od dob Nagana stojí český hokej za prd. Nejlepší hráči odcházejí do NHL a jiných bohatších soutěží. Ti však za nároďák většinou odmítají hrát. Mistrovství světa je dnes už jenom trapná popelka.

Další odpovědi
Lamalam

Netuším. Netěším. Nedoufám. Prostě to neřeším.

quentos

Vono se něco hraje?
To jsem si ani neměl čas zjišťovat, takže ani doufat či se těšit.
Uvidíme. Je to s náma poslední dobou takový všelijaký.

Medulka.013

V hokeji fandím ze států už léta kanadskému týmu, takže: Kanada do toho!

marci1

Tak už nám dali gól. Pláču. ☹

marci1

Nagano to bylo něco. Kdo ví, jestli se bude někdy opakovat. 🙂

marci1

Sportu zdar! Hokeji zvlášť. 🙂