Beny

Jak asi dlouho fena hárá?

My jsme domluveni s jednou pani na připuštění psů a naše fena akorát hárá v srpnu a my v půlce srpna jedeme na dovolenou a kvůli tomu se bojíme že to hárání propásneme!! :(

Nejlepší odpověď
BENYTA

K připuštění je svolná jen pár dnů, většinou mezi 9. a 13. dnem hárání, celkově hárá zhruba 3 týdny, po půl roce. Ale je to individuální, moje fena psa připustila k „akci“ již 4. den od začátku barvení…:-)

Další odpovědi
Berušinka

Fenka hárá v průměru 20 dní.
A s tím připuštěním – v téhle době, ve které jsou plné útulky bych fenku nepřipouštěla!

kamila44444

Je to podle plemena..Vlastně Malí psi rychleji dospívají,takže harají dřív a více dnů-pravděbodobně..je to kolem 15i dnů.