zjentek

Jak anebo čím motivovat staré hypochondry, aby neobtěžovali lékaře s každou svou prkotinou, každým prdem?

…A zamezit tak dalšímu šíření paniky, čili dalšímu kolu reálné davové psychóze s kovidem 🤷‍♂️

(Dle DLOUHODOBÝCH poznatků je už snad všem rozumným lidem jasné, že člověk OPAKOVANĚ SKONČÍ s kovidem ať už očkovaný, nebo ne, protože se bavíme o chřipce. Nabízí se otázka, kolika rozumnými lidmi s minimální snahou chápat vlastním mozkem, disponuje ČRdel. Děkuji.)

Odpovědi
MUDrPauzová

Mým přátelům lékařům a lékařkám pacienti nevadí. Pomáhají rádi.

Zdraví, MUDr. Pauzová.

cappuccino

Pani doktorko, a kde pusobite? U nas v kraji 99% lekaru pacienty neprijima. A napr. v detske ordinaci nezvedaji telefon. Musite psat SMS a cekat do druheho dne! Takze ma-li dite horecku, musite rovnou do nemocnice!
Kdyz mela kamaradka dotaz na ockovani proti covidu pro nemobilniho pacienta, tri doktori se ji vysmali!
Tak asi tolik k te vstricnosti k pacientum!!

zjentek

Tak to rád slyším, doktorko! (;