Jak altem udělat zaškrtávací znak ✓?

Kdysi jsem to věděla, ale už si všechny ty alt zkratky nepamatuji, a když hledám po googlu, tak stále jen ukazují znak √ což je odmocnina a ne ten zaškrtávací.. nevíte, jaká je zkratka pro ten zaškrtávací?

Nejlepší odpověď
www

Alt+0252
Doplňuji:
Pokud má být fajfka ve čtverečku, tak alt+0254.
Sorry, ale na mém mobilu to nevidím ☹

Zdroj: office.microsof­t.com/cs-cz/word-help/vlozeni-symbolu-zaskrtnuti-HA001116601.aspx

Další odpovědi
anonym

Zapomenout vlastní horké klávesy, to se stane, ale zapomenout na zdejších 65 odkazů na mapu znaků apod., to by se zapomínat nemělo, protože tu odpovídalo už fůra snaživých uživatelů – viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mapa%20znak%C5­%AF

cochee

www, isteron: ty dva Alty fungují pouze tam, kde se dá přepnout font – musí se nastavit font Wingdings.

isteron

Neviem ako vám, ale mne sa zobrazuje tento alt ako ü.
Windows, Word Pad, Vista.
Doplňuji:
a alt + 0254 ako ţ.

www

Add cochee: ale to je přece v mém odkazu uvedeno!

cochee

To ano, ale je to tak důležité – zásadní, že by to mohlo být i součástí odpovědi. Uvedl jsi sice zdroj, ale to není odpověď sama; já třeba, pokud někdo uvede zdroj v odpovědi, tak mi slouží jen k nahlédnutí, že je to pravda, nestuduju to celé. A isteron to třeba nevěděl.