kurec

Jak alergici uvolňují dýchací cesty kromě léků?

Nejlepší odpověď
marci1

Inhalacemi Vincentkou nebo pobytem v solné jeskyni. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… vyhýbají se především alergenům …

aliendrone

Pokud nezaberou léky, tak mnoho možností nezbývá, venkoncem jde především o čas. Obvyklá je tracheální intubace, v krajním případě tracheotomie. :)

quentos

Mám na alergii speciální bylinnou směs.

aliendrone

marci1, quentos>>> No, protože v mládí jsem trpěl alergií (nikdy pořádně nepřišli na co, pravděpodobně na ACP a ještě něco dalšího) spojenou s edémem dýchacích cest, tak si VELMI ŽIVĚ představuji, jak lemtám Vincentku a s posledním dechem si mažu mastičku zároveň klusajíc do solné jeskyně. :D :D :D :D :D

quentos

… klusaje… tedy pokud nejsi ve skutečnosti žena…
… každýmu holt zabírá něco jinýho…

aliendrone

quentos>>> Dobrý vědět. :) I když popravdě já ani nevím, který výraz je gramaticky správný v 1.os. jed. č., př. času >

  1. klušu
  2. klusám
  3. kluši

Tahle „politika“ mi nikdy nešla moc do hlavy, no. :(

BTW – co je to vůbec za druh slova „klusajíc“? Myslím tím úplné určení, však víš – rod, osoba, životnost atd. dle pravidel? THX! ;) :)