Ganymede

Jak aktualizovat grafický ovladač VGA? Nejede mi hra.

Mám nainstalovaný Standard Graphics VGA a Direct A a The Sims 2 mi stále píše:

Odpovědi
lukas1912

start ovladaci paneli a spravce zařizeni tam si rozklikni gravicky adapret a mněla bis to mit takto udělani http://jpeg.cz/i­mages/2016/12/­12/AT8h0.jpg pokut tam bude napsane že nenainstalovani ovladač tak si postě tve grafiky stachni ovladač z netu tet existuji i programi kteri ti to nainstaliji ti ovladecě ke kartě

OptieX

Podle mě si nebudeš schopna zahrát, SIms 2 nerozchodíš na tak staré grafice. ☹

Tomáš Veselý

Víš co by bylo úplně nejlepší?
Vykašlat se na hry a jít třeba ven nebo se učit..;)

Dochy

Sehnat instalačku k tvé grafické kartě (my ji neznáme) – nejlépe od výrobce karty a nainstalovat (jako správce počítače)
Pokud tam máš ovladač pro standard VGA, systém pravděpodobně nedokázal zjistit co je ta grafika zač aby nabídl lepší ovladač… (nepředpokládám, že bys tam opravdu měla standardní VGA grafiku, ta se prodávala naposledy někdy v devadesátých letech)