ladaI

Jak aktualizovat mapy v navigaci Be-On-Road?

Nejlepší odpověď
anonym

Instalace přes be-on-road updater (Android)
be-on-road updater je samostatná aplikace pro Android zařízení, sloužící ke
stažení součástí navigace be-on-road.
Vzhledem k většímu objemu stahovaných dat doporučujeme použít Wi-fi
připojení.
Po stažení z Android Marketu nebo přes be-on-road wizzard a následné
instalaci, najdete mezi nainstalovanými aplikacemi dvě nové ikony – be-on-road
a be-on-road updater:
Spusťte be-on-road updater (pokud se na Vaší paměťové kartě nenachází
adresář be-on-road s daty aplikace, updater se automaticky spustí po kliknutí na
kteroukoliv z ikon na obrázku výše).
Pokud máte v telefonu/zařízení více paměťových karet, budete při prvním
spuštění vyzváni k výběru instalačního adresáře.
Při prvním spuštění nebo při vypršení platnosti licence se zobrazí obrazovka pro
aktivaci produktu:
Zkušební verze zdarma
Aktivuje sedmidenní zkušební verzi
aplikace.
Mám licenci
Otevře obrazovku, na které můžete zadat
a aktivovat zakoupené sériové číslo.
Koupit licenci
Umožní zakoupit licenci v našem
e-shopu.
be-on-road be-on-road
updater
Po úspěšné aktivaci produktu dojde ke stažení informací o dostupných součástech
aplikace.
Součásti nutné pro funkčnost navigace be-on-road budou vybrány automaticky a
nelze je odebrat. Ostatní součásti, jako mapy, hlasy, skiny a lokalizace vyberte
v příslušných sekcích.Kliknutím na tlačítko Stáhnout spustíte stahování všech vybraných součástí. Po
dokončení stahování můžete ukončit be-on-road updater a spustit be-on-road.