VeveVeve

Jak a v jakém programu se dělají videa i s hudbou?

Prosim poradte.Myslim ty videa ktere jsou casto na fb, jako treba vzpomibka z tabora, nebo tam jsou i nejake pribehy u kterych hraje fotka

Nejlepší odpověď
www

Umí to spousta programů zdarma, stačí zadat do vyhledávače ‚tvorba videí‘ ap.
Každé Windows obsahují Windows moviemaker, který to umí rovněž.
Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Dobrý je třeba Windows Movie Maker – je součástí Windows ME, XP a Vista a najdete ho ve Startu. Do Windows 7 a vyšších lze stáhnout nainstalovat Windows Live Movie Maker, který je součástí balíku Windows Live Essentials. Při instalaci si vyberte jen to, co budete opravdu potřebovat, nemusíte instalovat všechny programy z onoho balíku.
Ke stažení z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-live/essentials

Nebo pak můžete zkusit jednodušší Microsoft PhotoStory – http://www.slu­necnice.cz/sw/mi­crosoft-photo-story/

Ozzy21

Podívej se na internetu na editory videí :)) Jestli máš legální Windows máš nárok na Movie maker jinak jsou na internetu placené, neplacené či zkušební verze placených jestli je to jednorázové :))