Avatar uživatele
Marrass

Jak a přes koho poslat balík o hmotnocti cca 45kg.

Dobrý den, jak a přes koho poslat balík zhruba o hmotnosti 45 kg, rozměry, cca 80cmx50cm (v rámci ČR), aby doprava (poštovné) bylo co nejnižší.Na dobírku. Předem mnohokrát děkuji.
Doplňuji:
Přiznám se, že jsem dnes okolo toho lítal a u České pošty je to docela „poučné“, oblítal jsem 3 pošty (v jednom městě) a nikde jsem neuspěl, že prej je to moc těžké, přitom na jejich stránkách uváději balíky do 50 kg. Otázkou zůstává,proč je tomu tak

Zajímavá 0 před 3743 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/cr/ba­lik-do-ruky-nad-30-kg-id40155/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WTF

Toptrans možná výjde líp než pošta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Můžeš si obepsat přepravní společnosti, pokud nehodláš využít českou poštu, nicméně je to nadrozměr, takže pokud je to jen jednorázová záležitost a nemáš známosti, tak to jde do stovek…

Nejlepší je zeptat se, jestli znáš někoho kdo pracuje ve firmě která rozesílá zásilky a využívá denně služby nějakýho přepravce, jestli bys to nemohl poslat přes ně, pak tě to vyjde na pár korun. (většinou do 100Kč)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nechtěl jsem do toho kecat když to tam mají napsané. Osobně ale dostávám desítky obchodních balíků poštou. Jak ale mají přes 30 kg posílá to dodavatel přepravcem. Je jich víc, někteří to dokonce chtějí na paletě. Pak je přepravné opravdu ostré ( 700 Kč). DHL ti to ale myslím vezme bez palety. Takže opravdu neberou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek