Avatar uživatele
dudu

Jak a kdy u vás funguje registr vozidel?

Narazil jsem na problém týkající se převodu vozidel a byl si vědom, že zdejší úřad je veřejnosti dostupný jen v pondělí a ve středu. Dotaz se mně však jevil jako akutní a proto jsem dnes nejprve slovutný odbor pokusil kontaktoval osobně. Marně, proto následoval pokus získat odpověď po telefonu. Rovněž bezvýsledně a to na všech zveřejněných číslech vč. vedoucího odboru. Máte podobnou zkušenost, nebo naivně věřím, že ve vašem regionu se snad stát k občanům takto nechová.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, gecco před 3326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

´U nás´:
Úřední hodiny – Po, St, Čt
Je fakt, že moc často auta neměním a tak si rámcově pamatuju jen dvě minulé návštěvy (dvě přihlašovaná auta) – obě bez problému, úřednice milé a ochotné…
Snad jediné, co bych vytknul, je nemožnost se objednat na určitou hodinu, takže čekací dobu prostě nejde odhadnout (systém řízení front).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

u nás po-pa..
http://www.registr-vozidel.cz/par­dubicky-kraj/okres-pardubice/pardubice
u Vás zde:
http://www.registr-vozidel.cz/registr-vozidel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

dudu, Vy jste ale vosklivej !
byl jste predtim mnohem hezci ! ;(

  • iv-

před 3326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Zdravím., Vy ale máte postřeh. Paní domácí rozhodla, že mě vymění i stalo se.

před 3326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ted je to nejlepsi :)
a vy jste si s pani souzeni, tak nepokousejte certy :p
radsi ji vemte zase k moricku :)

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Vězte paní -iv-, že už je vše zařízeno. Ubrali jsme na tempu a proto se začátkem září budeme rochnit v Bulharsku jakož i poznávat některá letoviska, část vnitrozemí a asi též Istanbul.

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava